NABÍDKA REALIT

Residenční komplex Hlubočinka

PRODEJ BYTOVÝCH JEDNOTEK

Právě pro Vás nabízíme byty v residenčním komplexu Hlubočinka. Hlubočinka je vesnice v okrese Praha-východ, je součástí obce Sulice. Nachází se 1 km na sever od Sulic. V centru Prahy jste za pouhých 25 minut.

Bytová zástavba je naplánována na druhou polovinu roku 2020 a je řešena formou 8 domů z toho je 7 bytových. Osmý dům je určen pro občanské vybavení (restaurace + obchod) . Domy mají 3 nadzemní podlaží a jsou nepodsklepené. Nejvyšší podlaží je půdorysně ustoupené a má tvarovou střechu. Hlavní část tvoří pultová střecha se sklonem 10 °, v ustoupené partii patra se střecha láme do protisklonu. Domy jsou řešeny jako schodišťové sekce. V 1. a 2.NP jsou navrženy vždy tři byty ( střední byt má pouze jednostrannou orientaci ). V nejvyšším podlaží jsou řešeny vždy byty dva. Všechny byty mají též nějaký svůj venkovní prostor – předzahrádku s možností bazénu ( 1.NP ), balkon nebo lodžii ( 2.NP ) nebo částečně zakrytou střešní terasu s výhledem ( 3.NP ). Dispozice bytů 1+KK, 2+KK a 3+KK.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Cena již od 3 960 400 Kč za nemovitost.

Kontakt:

Pavel Všetička
tel: 601 100 061
email: crais.vseticka@email.cz

Rezidence Šimáčkova 13

PRODEJ BYTOVÝCH JEDNOTEK

Činžovní dům z období neoklasicismu nyní prochází kompletní rekonstrukcí. Dům dostane obnovenou fasádu se zachováním původních dekoračních prvků. Všechny byty budou vybaveny vlastní klimatizční jednotkou s individuálním ovládáním. V domě bude instalována centrální plynová kotelna, která výrazně snižuje náklady na vytápění. Dům bude navíc vybaven panoramatickým výtahem, čímž bude zajištěn přístup do všech podlaží. V domě vznikne 21 nových bytových jednotek od velikosti 2+kk s podlahovou plochou od 48m2. K vybraným bytům bude připraveno soukromé parkovací stání formou zakládacího systému ve dvoře.

Moderně zrekonstruovaný dům z 19. století s vlastní recepcí nabízí domov, který se díky poloze v jedné z nejatraktivnějších částí Prahy stane i vynikající investicí. Každý byt je osazen vlastní klimatizační jednotkou. Možnost parkovacího stání ve dvoře prostřednictvím moderního zakládacího systému pro váš automobil. Samozřejmostí je nově vybudovaný panoramatický výtah s přístupem přímo z dvorní části.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Kontakt:

Pavel Všetička
tel: 601 100 061
email: crais.vseticka@email.cz